0 Kč

Elixír mládí nenabízíme, ale účinná ošetření, která zpomalí a oddálí proces stárnutí ano.

Mezi naše nejžádanější procedury patří omlazení - lifting obličeje ultheralift, která přinese pokožce omlazení a zastaví proces stárnutí. Toto ošetření doporučujeme všem klientům, kterým pokožka pomalu ochabuje, ztrácí na pevnost a pružnost, tvoří se jim vrásky. Pouze jedno ošetření nastartuje celkový regenerativní proces a kůže bude vypnutá, získá ztracený tonus a pružnost, je znatelný úbytek vrásek, rysy obličeje projasní. Tvorba nového kolagenu v podkoží způsobí celkové zpomalení stárnutí pokožky a tím působí jako účinná prevence. To vše bez bez skalpelu, tedy bez řezných ran, stehů a bez hospitalizace.

Další známou a ověřenou metodou je mikrojehličkování.  Toto ošetření dokáže také zpomalit proces stárnutí pleti. Omlazení nastartuje tvorbu kolagenu v pokožce.  Tato metoda je vhodná pro všechny typy pleti a jakýkoliv věk. Při mikrojehličkování pro zvýšení účinnosti nanášíme a vpravujeme do pokožky účinná séra. Studie prokázaly, že mikrojehličkováním se zvyšuje účinnost krémů a sér až o několik set procent. U nás kromě klasického mikrojehličkování nabízíme i novější a účinější metodu mikrojehličkování RF MESO. RF Meso je nejnovější kosmetický přístroj pro neinvazivní mezoterapii. Při ošetření fokusované vysokofrekvenční - radiofrekvenční vlnění prostupuje do hlubších vrstev pokožky. Díky přesné vysokofrekvenční termokoagulaci kožní tkáně procedura podporuje kontrakci a napnutí podkožního kolagenu, dochází k tvorbě elastinu, dochází ke zrychlení metabolických procesů - k lymfatickému odvodu tuku a toxinů v buňkách. Dermis se zahřívá, zatímco epidermis si udržuje normální teplotu. Při ošetření pracujeme s hloubkovou vysokofrekvenční hlavicí, která je zakončená dutým mikrokrystalem. Vysokofrekvenční radiofrekvence a patentovaný mikrokrystal zajišťují transport účinných látek do hloubky 3mm a jejich absorční úroveň je více jak 90%!  

Jsme rádi, že Vám v našem Estetickém centru Diberon visage můžeme nabídnout nejnovější trend v péči o pleť Kryo lifting. Ošetření je rychlé, účinné a  bezpečné s ihned viditelnými výsledky. Kryo lifting je možné spojit i s kometickým ošetřením

K velmi žádaným ošetřením patří díky bezpečnosti, rychlosti, bez nutnosti řezání a následných jizev procedura Plasma pen - ošetření plazmovým tokem. Ošetření plazma perem přináší revoluci v estetickém ošetření různých částí těla. Jeho záběr je opravdu velmi veliký: plazmová blefaroplastika (ošetření téměř nahradí operaci očních víček), lifting vrchních a spodních víček, odstranění vrásek okolo očí, na čele, bradě, kolem rtů. Můžeme provádět nejen lifting obličeje, ale i pupíku, loktů, kolen, krku, dekoltu a podbradku. Zbaví nás glabely a nosoretní rýhy. Přináší spolehlivé řešení na akné a pigmentové skvrny (stařecké skvrny). Taktéž velmi dobře koriguje jizvy po akné a strie. Výsledky jsou srovnatelné s tradiční plastickou chirurgií. A to vše neinvazivně bez řezání (nezanechává jizvy), krve  a narkózy. 

Dále klientkám nabízíme permanentní make up v Brně. Můžete si přijít nechat vytetovat obočí, oční linky nebo rty. Pokud chcete mít husté, upravené a zárověň přirozené obočí, tak Vám nabízíme laminaci obočí. 

Každá z nás touží mít krásné plné a dobře vypadající rty. Vyzkoušejte výplň rtů Hyaluron perem bez použití jehly (neinvazivně). Výsledek je přirozený, rty jsou hydratované. Výplň "ala kačer" nečekejte. Po výplni získáte přirozené a jemné zvětšení rtů.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.