0 Kč

Často kladené otázky k ošetření - omlazení Ultherapie

Je menstruace kontraindikace?

Menstruace není přímo kontraindikace, ale je lepší pokud ji klientka v době ošetření nemá. Ženy, které mají menstruační cyklus můžou být v této době více citlivé na bolest a pálení, z tohoto důvodu se proto někdy musí snížit energie pulzu a tím se zároveň snižuje výsledný efekt ošetření.

Je mi 30 let, můžu ošetření poustoupit?

Ošetření pleti můžete samozřejmě postoupit i v tomto věku, ale výsledný efekt nebude tak viditelný. Ultherapie bude působit jako účinná prevence proti ochabování pokožky. 

Kolik ošetření musím postoupit pro maximální výsledný efekt? 

Stačí pouze jedno ošetření, které nastartuje celý regenerativní proces - tvorbu nového kolagenu, díky němuž se postupně pokožka zpevňuje a vypníná. Na našem pracovišti si zakládáme na poctivém a kvalitním výkonu. Dodržujeme předepsaný počet pulzů, které uvádí výrobce přístroje, aby byl lifting co nejlepší. 

Kdo provádí ošetření?

Ošetření provádí certifikovaný personál v oboru dermální specialista přístrojových ošetření.

 Jaký je rozdíl mezi Ultherapií a ošetřením přístrojem Thermage?

Ultherapie je nejnovější a nejmodernější neinvazivní metoda omlazení - liftingu. Ultherapie je mnohem efektivnější, cílenější a působí hlouběji než Thermage (Ultherapie jde asi o 50% hlouběji, pracuje až na úrovni SMASu). 

Kolegyně byla na ošetření ultheralift u někoho jiného, ale byla asi týden zarudlá. Je to normální?

Pokožka může být po ošetření červená, to je normální jev, protože je v ní po ošetření nedostatek vody. To by mělo zmizet od několika hodin až do týdne. Jak dlouho trvá zarudnutí závisí na typu pokožky. Při silnějším zarudnutí se může aplikovat led, nebo jiné chladící prostředky. Doporučujeme hydratovat pokožku maskami nebo krémy.

Mohu v létě postoupit ošetření, když se po něm nesmí nejméně 1 týden opalovat, v létě je stále sluníčko?

Ano zákrok můžete postoupit během célého roku, tedy i v létě. "Opalovat" je míněno, tak, že ležíte na sluníčku a chytáte bronz přímo na obličej. V slunečných dnech při běžných aktivitách po ošetření doporučujeme použít opalovací krémy s vyšším faktorem, ale takto chránit pokožka před UV zářením - "sluníčkem" by se měla v létě vždy, nejenom po ošetření ultheralift.  

Mám botox v čele, můžu zákrok postoupit?

Ošetření je možné postoupit nejdříve 3 měsíce od aplikace. 

Mohu jít na ošetření když jsem těhotná?

Ošetření nedoporučujeme. 

Je mi 66 let, můžu postoupit ošetření?

Ošetření samozřejmě můžete postoupit, ale je nutné si uvědomit, že efekt nemusí být tak viditelný, protože kolagenová vlákna jsou již více uvolněná a mají své limity. 

Je zákrok bolestivý?

Ošetření nevyžaduje anestezii a je zcela bezpečné a téměř bezbolestné. Citliví jedinci mohou během procedury (tepelného působení ultrazvuku) vnímat lehké štípání až pálení. Pro citlivé jedince postačí tableta analgetika, například Ibalginu. 

Nahrazuje Ultherapie plně plastiku obličeje?

Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který by měl být pro klienta vždy posledním řešením.  Ultherapie je účinná alternativa pro všechny, kdo invazivní chirurgický liftingový zákrok odmítají. Důvody můžou být různé: obavy z chirurgického zákroku, dlouhá a bolestivá rekonvalescence a nebo strach z možnosti, že po zákroku bude nepřirozená mimika.

Lze Ultherapii postoupit vícekrát?

Ano, výhodou Ultherapie je, že ošetření lze postoupit vícekrát a nebo jej postoupit jen částečně (ošetřit určité partie) nebo jen ve vybraných partiích zopakovat.  

Je ošetření bezpečné?

Přístroj využívá technologii HIFU - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasound), která byla vyvinuta na amerických klinikách, v roce 2011 získala FDA a CE certifikaci. Jedná se o velice šetrné a bezpečné ošetření, které provádí certifikovaný personál v oboru dermální specialista. 

Můžu v budoucnu po Ultherapii postoupit botox nebo klasický chirurgický facelift?

Ano. 

Jde Ultherapií provést neinvazivní "operaci" očních víček?

Ano je to možné. Oční víčka nejsou přímo ošetřována, ale dochází k pozvednutí obočí a tím i k vypnutí horního očního víčka, zároveň váčky pod očima budou podstatně redukovány.   

Mám lupénku jen ve vlasech můžu ošetření postoupit?

Ano. 

Můžu jít na ošetření při potížích se štítnou žlázou?

Ano, můžete. 

Je možné na ošetření vystavit dárkový poukaz - voucher nebo si zaplatit ošetření předem?

Ano, je to možné. Ošetření si můžete zakoupit v našem "eshopu".  KLIKNĚTE ZDE

Můžu po ošetření nanést make up?

Můžete, ale bylo by vhodné nejméně 12 - 24 hodin po ošetření make up nepoužívat a nechat pokožku odpočívat. Doporučujeme pokožku hydratovat vhodnými krémy nebo pleťovými maskami.

Můžu u Vás zaparkovat?

Ano. 

Jaká je pracovní doba?

Ošetření provádíme v  pondělí až sobotu dle objednávek.  

Bydlím mimo Brno, je možné provést ošetření i o víkendu? 

Ano, pracujeme i o víkendu a to v sobotu. 

Je Ultherapie vhodná i pro muže?

Ano, ošetření je vhodné jak pro ženy, tak i pro muže.

Jak dlouho trvá ošetření?

Doba je závislá na tom jaké partie se ošetřují. Počítejte s časem od 20 minut do 120 minut.

Je nějaké omezení po ošetření?

Ihned po zákroku můžete jít klidně do práce nebo na schůzku. Všechny doporučení najdete v informacích o ošetření.

Mám aplikovanou kyselinu hyaluronovou, můžu postopupit ošetření UltheraLIFT?

ano můžete, ale nejdříve po 3 měsících od její aplikace, protože po ošetření Ultherapie může dojít k rychlejšímu odbourávání kyseliny a efekt výpně se tím zkrátí. Ideální je aplikace kyseliny hyaluronové až po ošetření Ultherapie.

Jaký je rozdíl mezi HIFU Ultherapy, Ultherapie a HIFU Ultherapy SMAS, pokaždé někdo uvádí něco jiného?

rozdíl mezi výrazy Ultherapie a Hifu Ultherapy není žádný. HIFU pouze blíže specifikuje, že každý přístroj využívá vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvukový systém (HIFU = High Intensity Focused Ultrasounnd). Doplněk SMAS (povrchový svalový aponeurální systém) pouze doplňuje, že každý přístroj pracuje v oblasti (hloubce), kterou chirurgové zpevňují během klasického chirurgického faceliftingu. Při výběru kde ošetření postoupit, si doporučujeme zjistit odkud pochází přístroj a kdo provádí ošetření. Určitě je lepší postoupit ošetření tam, kde jej provádí proškolený certifikovaný personál kvůli možnému zasažení nervů. Samozřejmostí je, že přístroj musí mít certifikaci pro použití v ČR a Evropské unii. Každý přístroj by měl mít v pravidelných intervalech preventivní a revizní prohlídky, na základě klinických testů musí být přístroj kvalitní, spolehlivý a účinný. 

Jaký je rozdíl mezi 4D, 7D a 9D?

Rozdíl ve výsledku ošetření není. Číslovka před D znamená pouze informaci kolik hlavic může mít přístroj k dispozici. K ošetření obličeje se používají 4 hlavice a to 1.5, 1.5 (small), 3.0 a 4.5. Další hlavice slouží k ošetření částí těla jako břicho, paže, stehna atd.

Nejčastější otázky k ošetřeni Plasma pen

Jak dlouho trvá hojení při liftingu víček a můžu si dát líčidla?

Je to velmi individuální. Řadě klientů se vyloupnou stroupky během 1 týdne a potom  je nová a pevná pokožka červená a tu musíme chránit před sluncem, protože hrozí riziko vzniku pigmentových skvrn. Používáme ochranné krémy s faktorem SPF 50 a nosíme tmavé brýle s UV filterem. Makeup si můžete nanést až po samovolném vyloupnutí stroupků.

Čím mám mazat ošetřené místo?

Hojení probíhá "nasucho". Udržujte pokožku čistou a suchou. K dezinfekci používejte dezinfekční roztok bez alkoholu (například Dettol) několkrát denně.

Můžu si stroupky odstranit?

Ne, stroupky se musí samovolně vyloupnout. Pokud je mechanicky odstraníte tak jen prodloužíte dobu hojení a výsledný efekt nebude tak intenzivní.

Kdy je ideální doba na ošetření?

Ideální doba je říjen až březen kdy sluníčko nemá takovou intenzitu, ale může se provádět celoročně, jen musíme ošetřené místo chránit před sluněním (tmavé brýle, pokrývka hlavy, ...). 

Po ošetření horních víček můžu mohu odřídit cestu domů?

Ne, určitě si zajistěte odvoz nebo použijte MHD. 

Kdy po ošetření lze očekávat konečný efekt?

Výsledný konečný efekt lze očekávat asi po 6 týdnech.

Mám převis na horním víčku větší, je možné i toto odstranit?

Pokud je převis větší než 5mm měl by se absolvovat chirurgický zákrok, ale i u pokročilejšího poklesu očních víček můžeme Plasma perem dosáhnout zlepšení. Vždy záleží na individuální reakci.

Trápí mě vrásky kolem očí a kolem úst, lze toto ošetřit s uspokojujícím výsledkem a kolik ošetření je potřeba?

Na dosažení požadovaných výsledků postačuje jen jedno ošetření. Opět je to individuální, záleží na velikosti a hloubce vrásek. Tato metoda má velmi dobré výsledky. Určitě budete spokojená.

Lze ošetření opakovat?

Ano, ošetření můžeme opakovat za 4 až 6 měsíců po prvním ošetření.

Chtěla bych se zbavit vrásek botulotoxinem, ale nemohu jej mít. Je toto ošetření vhodná alternativa k výplni botox?

Ano, je to vhodné a navíc výsledky Plasma perem mají dlouhodobý elekt. 

Hodně jsem zhubla a mám velmi ošklivé okolí pupku. Lze toto ošetřit a jaká bude cena?

Plasma pero si hravě s tímto problémem poradí a pokožku v okolí pupíku vyhladí a napne. Jestli bude stačit jen jedno ošetření a jaká bude cena to nelze říci, chce to osobní konzultaci. Cena tohoto ošetření je od 6 000 Kč - záleží na velikosti plochy.

Kolegyně si dala dělat víčka také bez řezání přístrojem Jett Plasma a je velmi spokojená. Váš přístroj je stejný?

Náš přístroj na ošetření pracuje na stejném principu jako například Plexr, Phi-Ion nebo Jett Plasma. Námi používané plazma pero má certifikaci a zkoušky, splňuje požadavky všech českých norem, jeho použití bylo schváleno místně příslušným orgánem ochrany veřejného zdraví. S přístrojem může pracovat pouze zaškolený a certifikovaný personál.

Jak dlouho vydrží efekt?

Efekt má dlouhodobý charekter a je téměř stejný jako u klasické plastické operace a také podléhá přirozenému stárnutí.

Jsou otoky velké?

Otok je hlavně při liftingu očí. Je to velmi individuální, ale otoky má každý a do 3 dnů většině klientů zmizí. Nejlepší je max. do 3 hodin po ošetření přiložit suchý chladivý obklad. Potom už nechladit! Ošetření v obličeji je nejlepší provádět například v pátek a na pondělí si ještě vzít volno. 2 - 3 dny po ošetření by měl být klidový režim bez větší fyzické aktivity s nadměrným pocením.

Nemůže se po liftingu očních víček zhoršit zrak nebo nějak poškodit oči při ošetření?

Ne, protokol ošetření plazmovým tokem je bezpečný.

Je ošetření bolestivé?

Úplně komfortní procedura to není. ale před ošetřením naneseme klientovi na 30 minut znecitlivující krém. Některé místa jsou citlivější než jiná. Klient cítí pálení a štípání.

Vznikají po ošetření modřiny?

Nevznikají.

Pokud užívám léky na ředění krve, mohu jít na ošetření?

Ano.

Mám tukové váčky na dolních víčkách, pomůže mi Plasma pen?

Ne, tento problém musíte řešit plastickou operací.

Pokud by mi vznikly pigmentové skrvrny od sluníčka co mám dělat?

Pigmentace sama zmizí, ale trvá to několik měsíců a je to velmi individuální. 

Nejčastější otázky k ošetřeni EMS THIN BODY NEO

Cvičením nemohu shodit přebytečný tuk na břichu. Pomůže mi EMS liposukce? 

Ano, náš přístroj poslední generace pomáhá na břichu a a zadečku velmi efektivně snižovat tukovou vrstvu. 

Které partie se ošetřují?

Ošetření je vhodné na tyto oblasti: vnitřní a vnější stehna, hýždě, břicho, boky, paže a lýtka.   

Jaké výsledky můžete očekávat?

Klinické studie ukázaly, že po sérii nejméně 4 ošetření se tuková vrstva může snížit až o 40% a svalová hmota hmota naroste až o 50%.

Kdy jsou výsledky viditelné?

Výsledek na svém těle pocítíte, ale i uvidíte již po prvním ošetření. Podle klinických studií jsou konečné výsledky pozorovatelné za 2 - 4  týdny po posledním ošetření.

Je ošetření bezpečné?

Ano, ošetření je bezpečné, klinicky testováno. Přístroj má certifikaci.  

Cvičím, držím diety, vím jak zhubnout, ale v určitých partiích se mi to nedaří. Pomůže mi váš přístroj EMS?

Ano, pomůže. Ošetření je vhodné ke zvýšení účinnosti redukčních diet. Ošetření je vhodné i pro klienty s 35BMI!

Jak dlouho trvá ošetření?

Jedno ošetření trvá 30 minut. Doporučujeme 4 ošetření 1x za týden.

Pomůže mi vaše EMS, byla jsem už na mnoha jiných přístrojích ...

Toto ošetření je v současnosti nejlepší neinvazivní pro redukci tuku a tvarování postavy.   

Nezůstane po EMS na ošetřovaném místě povolená pokožka?

Nezůstane a navíc budete mít i svaly.

Známá byla v zahraničí na ošetření Emsculpt nebo EMSlim a s výsledkem byla velmi spokojená. Pochopila jsem správně, že toto ošetření má podobné výsledky? 

Náš přístroj z roku 2023 s vysokým výkonem pracuje stejnou metodou jako přístroj Emsculpt nebo EMSlim. S výsledky budede jistě také spokojená. 

Můžu jít po ošetření ihned do práce?

Ano.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.