Kontaktujte nás: +420 734 864 762
0 Kč

Centrum estetické péče Diberon visage

Kombinace ošetření

Kombinací dvou nebo více osvědčených procedur v jednom sezení dokážeme maximalizovat výsledný efekt ošetření.


Kombinace procedur Ultheralift + Kryo lifting

Tuto novou kombinaci procedur Ultheralift a Kryo lifting velmi doporučujeme. Skvěle tím maximalizujeme výsledný efekt ošetření Ultheralift. Pokožka díky Kryo liftingu bude po ošetření dokonale hydratovaná a pružná. Ošetřením ultherapie se sníží obsah vody v pokožce a kryo lifting jí dodá potřebnou hydrataci.

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 oční okolí (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka) 19 890 Kč 3 500 Kč
 dolní část obličeje (tváře, podbradek) 23 890 Kč 3 900 Kč
 celý obličej (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka, tváře, podbradek, dolní část) 29 890 Kč 4 800 Kč
 kompletní ošetření (celý obličej, krk a dekolt) 43 780 Kč 6 500 Kč
 hřbety obou rukou 19 890 Kč 3 500 Kč

Více informací o samotných procedurách ultherapie a kryo lifting


Kombinace procedur ultheralift a mikrojehličkování (mezoterapie) derma perem

Tato procedura zasáhne jak povrch pokožky, tak i kolagen v hlubších vrstvách. Nejdřívě pokožku důkladně hloubkově ultrazvukovou špachtlí hloubkově vyčistíme. Neinvazivním ošetřením ultheralift zpevníme hlubší vrstvy pokožky, který ošetřovanou oblast prohřeje a teplem zkrátí kolagenové snopečky - obnoví novotvorbu kolagenu. Mikrojehličkováním derma perem zase zajistíme nejsvrchnější vrstvě pokožky hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové. Zapracovat můžeme i kolagenové sérum nebo Botoplatinum. O nejvhodnějším preparátu pro mikrojehličkování Vám poradíme při konzultaci před samotným ošetřením. Velkou výhodou sendvičové metody ultherapie a mezoterapie dermaperem je to, že takto ošetříme i vrchní víčka, které ultherapií nelze přímo ošetřit. Dema perem se věnujeme všem oblastem, které jsme ošetřili předtím fokusovaným ultrazvukem, ale hlavně při ošetření obličeje se zaměříme na oblasti: okolí očí, okolí úst, glabela, nosoretní rýhy atd.  

Více informací o samotných procedurách ultherapie a mikrojehličkování.

Kombinace procedury ultheralift a derma pera je velmi vhodná metoda jak omladit Vaše ruce. S přibývajícím věkem dochází v kůži ke ztrátě kolagenu, ztrátě hydratace a pokožka začíná pigmentovat. Aby ruce neprozradily Váš věk, máme pro Vás připravenou tuto sendvičovou metodu, která výrazně zmírní známky času. "Omladit" ruce není nic jednoduchého a neslibujeme Vám výsledky po jednom sezení. Ošetření nastartuje omlazovací procesy. Na omlazení hřbetu rukou se musí pracovat postupně. Nejdříve pokožku hřbetu rukou důkladně vyčistíme ultrazvukovou špachtlí. Dále procedurou ultheralift zpevníme hlubší vrstvy pokožky, který ošetřovanou oblast prohřeje a teplem zkrátí kolagenové snopečky - obnoví novotvorbu kolagenu. Následuje mikrojehličkování derma perem, kdy zajistíme nejsvrchnější vrstvě pokožky hydrataci pomocí kyseliny hyaluronové. Zapracovat můžeme i kolagenové sérum, Botoplatinum nebo depigmentační sérum. O nejvhodnějším preparátu pro mikrojehličkování Vám poradíme při konzultaci před samotným ošetřením.

CENÍK KOMBINACE OMLAZENÍ ULTHERALIFT + MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

(kyselina hyaluronová|Botoplatinum|kolagenové sérum)

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 oční okolí (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka) 19 300 Kč 4 300 Kč
 dolní část obličeje (tváře, podbradek) 23 300 Kč 4 500 Kč
 celý obličej (část čela, spánky, horní víčka, dolní víčka, tváře, podbradek, dolní část) 29 600 Kč 5 600 Kč
 kompletní ošetření (celý obličej, krk a dekolt) 42 600 Kč 8 300 Kč
 hřbety obou rukou 19 100 Kč 3 700 Kč


Kombinace chemická nano lipolýza a neinvazivní ultrazvuková liposukce (lipolýza) Hifu Body Slim

Chemická lipolýza doplňuje a zvyšuje neinvazivní lipolýzu HIFU Body Slim, zvyšuje efektivnost drenáže, redukuje a odstranuje tukové polštářky a celulitidu. Chemickou nano lipolýzu provádíme profesionálním sérem francouské farmaceutické společnosti LYSEDIA Paris. Jedná se o lipolýzní přípravek v neinjekční formě. Obsahuje aktivní nano částice jako organické silice, čistý kofein, Fosvatidylcholin, Ruscus atd. Díky speciálnímu složení aktivní látky zvyšují osmotický tlak tukových buněk s náledným porušením jejich membrány. Přírodní lipolýzu zajišťuje Fosfatidylcholin, který rozpouští a zpracovává zbytky tuku a zajišťuje, že uvolněný tuk už není schopen se zpátky vrátit a uložit do tukové buňky. O aktivaci lymfatického systému se postará Ruscus, který postupně zpracuje zbytky tukových buněk. Nejdříve v ošetřované oblasti provedeme hloubkové číštění (peeling) ultrazvukovou špachtlí. Hluboký průnik séra místo injekcí je zajištěm ultrazvukovým zapracováním ultrazvukovou špachtlí. Následuje zábal na ošetřované partie. Po zábalu už přijde na řadu neinvazivní liposukce HIFU Body Slim vybrané partie. Nakonec provedeme přístrojovou lymfodrenáž špičkovým přístrojem Ballancer. Před samotnou lymfodrenáží Vám ručně uvolníme lymfatické uzliny. 

Chemickou lipolýzou dosáhneme nižší odolnosti tukových buněk a maximálně tak pomůžeme organismu při zpracování uvolněného tuku při neinvazivní přístrojové liposukci HIFU Body Slim.

Více informací o neinvazivní lipolýze (liposukci) HIFU Body Slim

CENÍK KOMBINACE CHEMICKÁ NANO LIPOLÝZA + NEINVAZIVNÍ PŘÍSTROJOVÁ LIPOSUKCE HIFU BODY SLIM

 OŠETŘENÍ BĚŽNÁ CENA AKČNÍ CENA
 vnitřní část paží  9 000 Kč 5 200 Kč
 břicho 12 600 Kč 7 000 Kč
 podbříšek 5 400 Kč 3 400 Kč
 záda 6 600 Kč 4 000 Kč
 boky 11 400 Kč 6 400 Kč
 hýždě 16 200 Kč 8 800 Kč
 obě vnitřní stehna 11 400 Kč 6 400 Kč
 obě vnější stehna 11 400 Kč 6 400 Kč
 obě stehna horní část 6 600 Kč 4 000 Kč
 obě oblasti nad koleny 6 600 Kč 4 000 Kč