0 Kč

Tělové zábaly Dead Sea Clay Wrap | Skořicový zábal 

Chcete rychle zhubnout, zbavit se celulitidy, detoxikovat tělo  a získat pevnější, pružnější  a krásnou pokožku. Čeká Vás zvláštní příležitost jako svatba, setkání spolužáků, důležitá schůzka nebo dovolená a potřebujete zapůsobit? Viditelné výsledky již po prvním ošetření. 

Úbytek centimetrů, odstranění celulitidy, detoxikace těla a zpevnění pokožky - to vše dokáže v krátké době tělový zábal Dead Sea Clay Wrap. Toto je ošetření je vhodné pro každého - ženy i muže každého věku, ženy po porodu, sportovce, seniory ale i ty, kteří nestíhají posilovnu nebo neradi cvičí. Vše funguje jednoduše bez bolesti a námahy. Vy se jen položíte na lehátko. Mohli bychom vás jen přikrýt dekou a nechat relaxovat, ale pouze u nás pro výraznější výsledky zdarma podpoříme zábal o presoterapii - přístrojovou lymfodrenáž Ballancer s ručním uvolněním uzlin v délce 50 minut. Velmi skvělých účinků dosáhneme tak, že zábal ještě podpoříme infra sauna oblekem nebo liposukčním ošetřením přístrojem HIFU Body Slim. 

 Tělový zábal Dead Sea Clay Wrap (zábal z Mrtvého moře) na expresní detoxikaci a zhubnutí

Jedinečný zábal z Mrtvého moře na expresní detoxikaci a zeštíhlení postavy je postavený na 100% přírodních ingrediencích bez parabenů (konzervantů), pochází z USA. Zábal obsahuje sušený extrakt z hlubinného bahna Mrtvého moře v Jordánsku, řasy Thalasso, sůl, kyslík, minerální látky a stopové prvky (hořčík, draslík, brom, vápník, zinek, sodík ...). Neobasahuje Propalene Glycol a ani bakterie, kvasinky a plísně i když se jedná o "bahno", protože je ve formě sušeného extraktu. Při ošetření vám zabalíme celé tělo do speciálních bavlněných bandáží (obvazů), které jsou namočené v Dead Sea Clay Thalaso & Spa Mineral a vy se jen položíte na lehátko. Mohli bychom vás jen přikrýt dekou a nechat relaxovat, ale pouze u nás pro výraznější výsledky zdarma podpoříme zábal o presoterapii - přístrojovou lymfodrenáž Ballancer s ručním uvolněním uzlin v délce 50 minut..

Potřebujete zpevnit pokožku po těhotenství nebo ztrátě hmotnosti? Trápí vás celulitida nebo strie? Nemáte čas na cvičení? Tato celotělová bandáž ze 100% přírodních surovin vás zbaví pár centimetrů a zároveň toxinů, vytvaruje a zpevní postavu. Je ideální pro ty, kteří hledají start zeštíhlujícího programu nebo pro ty, kteří chtějí okamžité výsledky protože je čeká speciální událost jako svatba, dovolená nebo ples. Ošetření je vhodné pro muže i ženy bez ohledu na tvar a velikost postavy.

Dead Sea Clay Wrap uvolňuje a posiluje celý organismus. Vytěsňuje nezdravě zadržovanou vodu z mezibuněčných prostor a lymfatických tkání. Odstraňuje toxiny a odumřelé buňky, povzbuzuje a zrychluje metabolismus a krevní oběh. Uvolňuje bolest v zádech, kloubech, otevírá póry a tím vzácné minerály prostupují do pokožky. Je vhodný i jako podpůrná terapie u lupénky, atopické dermatidy, ekzému, artritidy a revmatismu. Odbouráváním škodlivin snižuje celulitidu. Snižuje otoky. Je vhodný i po chemoterapii. Zpevňuje a tvaruje postavu.

Jaké výsledky budou po prvním ošetření?

Počet ztráty centimetrů je velice rozdílný u každé osoby. Garance, kterou udává výrobce je 15 cm (měřeno součtem na 17 definovaných lokalitách, například 1 cm stehno + 1,5 cm pas + 1 cm boky atd.) ) po prvním ošetření.

O kolik centrimetrů je možné zeštíhlet?

Výsledky bude klient pozorovat již po prvním ošetření. Počet centimetrů je velice rozdílný u každé osoby. Doporučujeme absolvovat kompletní kúru zábalů Dead Sea Clay Wrap (6 - 8 ošetření) a dojde k významnému úbytku centimetrů, což dokazují i klinické testy. Po absolvování doporučeného množství zábalů je úbytek až o 1 konfekční velikost.  Po šesti zábalech úbytek v pase až 6 cm (v průměru 2 cm), úbytek přes stehna až 3,5 cm (v průměru 1,3 cm), úbytek přes boky až 2 cm (v průměru 0,8 cm). Zvýšila se i elasticita pokožky o 42%, pevnost a zmírnila se pomerančová kúra. Výsledky jsou závislé na životním stylu, stavu organismu a zdravé životosprávě.

Jsou výsledky zachovány?

U každého klienta je individuální jak dluho budou výsledky celotělového zábalu zachovány. Tekutiny se v organismu znovu nahromadí za týden až měsíc nebo i za několik měsíců v závislosti na životním stylu a stavu organismu. Klienti, kteří absolvovali kompletní kúru a chodi pravidelně jednou za měsíc na jedno ošetření vnímají efekt zábalu jako trvalý. Klíčem je však zdravá životospráva. Aplikaci tělových zábalů Dead Sea Clay Wrap je nutné několikrát do roka opakovat pro udržení stavu - nejlépe absolvovat jedno ošetření za měsíc.

Jaká je frekvence u kompletní kúry mezi jednotlivými ošetřeními?

1 krát týdně.

Instrukce před zábalem

Pro lepší a hlubší účinek se 1 - 2 dny před ošetřením doporučuje provést peeling, ne však těsně před samotnou procedurou. Aktivní látky v bandážích jsou koncentrované a na kůži ihned po peelingu by mohly pálit a štípat. Pouze zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavit toxických látek, proto v den procedury doporučujeme postupně vypít až 3 litry tekutin, dva dny před zábalem odlehčit stravu (tučné maso, sladkosti, alkohol, ...) a večer před zábalem nepoužívejte na partii, která se bude ošetřovat tělové mléko.

Instrukce po zábalu

Nevymývejte roztok z pórů pokožky 24 hodin po ošetření, omezte používání mýdla a sprchových gelů 24 hodin po zábalu, nepoužívejte 24 hodin tělová mléka a krémy, dodržujte pitný režim - 3 litry tekutin, omezte bílý cukr, alkohol, kofein, tučná a smažená jídla.

Kontraindikace

 • srdeční onemocnění
 • vysoký krevní tlak
 • akutní žilní onemocnění
 • epilepsie
 • rozedma plic
 • kýla
 • těhotenství
 • zánět kůže
 • virové onemocnění
 • menstruace

Ceník Dead Sea Clay Wrap bandáž

1x celotělový zábal + 50 minut zdarma presoterapie (lymfodrenáž) Ballancer vč. ručního uvolnění uzlin

cena 1 800 Kč

5x celotělový zábal + 50 minut zdarma presoterapie (lymfodrenáž) Ballancer vč. ručního uvolnění uzlin ke každému zábalu

cena 8 550 Kč (1 zábal 1 700 Kč)

10x celotělový zábal + 50 minut zdarma presoterapie (lymfodrenáž) Ballancer vč. ručního uvolnění uzlin ke každému zábalu

cena 16 000  Kč (1 zábal 1 600 Kč)


Skořicový zábal

Skořice je známá svojí schopností prohřívat a prokrvovat pokožku. Skořicový zábal velmi velmi dobře odstraňuje celulitidu a zmenšuje objem míst kde se aplikoval jako například stehna nebo zadeček. Skořicový zábal zlepšuje buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku), redukuje tukové polštářky, pomáhá odstraňovat a zmírňovat celulitidu, zeštíhlije a modeluje postavu, podporuje krevní oběh a detoxikuje, zlepšuje vzhled pokožky. 

Zábaly provádíme kvalitním českým Skořicovým krémem od firmy Salvus. Účinek podpoříme Infra sauna oblekem. Za zvýhodněnou cenu si můžete ještě přidat přístrojovou lymfodrenáž Ballancer.

O kolik centrimetrů je možné zeštíhlet

Výsledky jsou viditelné okamžitě. V průběhu komletní kúry 10 procedur v kombinaci s infra sauna oblekem a lymfodrenáží je možné zaznamenat úbytek v pase až 5 cm. Velmi důležité je opravdu dodržovat pitný režim a klíčem k úspěchu je i zdravá životospráva. 

Jaká je frekvence u kompletní kúry mezi jednotlivými ošetřeními?

2x týdně

Instrukce před zábalem

Pro lepší a hlubší účinek se 1 - 2 dny před ošetřením doporučuje provést peeling, ne však těsně před samotnou procedurou. Aktivní látky ve Skořicovém krému by na kůži ihned po peelingu mohly pálit a štípat. Pouze zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavit toxických látek, proto v den procedury doporučujeme postupně vypít až 3 litry tekutin, dva dny před zábalem odlehčit stravu (tučné maso, sladkosti, alkohol, ...).

Instrukce po zábalu

Nesprchujte se cca 4 hodiny po zábalu a nechte ještě působit jeho účinky. Dodržujte pitný režim - 3 litry tekutin, dodržujte zásady zdravé výživy - omezte bílý cukr, alkohol, kofein, tučná a smažená jídla. Před a po zábalu není vhodné se vystavovat účinkům slunečního záření a solária.

Kontraindikace

 • srdeční onemocnění
 • těhotenství
 • zánět kůže
 • virové onemocnění
 • akutní zánět močových cest
 • ledvinové onemocnění

Ceník Skořicový zábal

45 minut - stehna, hýždě, břicho 

cena 760 Kč

5 zábalů - stehna, hýždě, břicho (1 zábal 45 minut)

cena 3 500 Kč (1 zábal 700 Kč)

10 zábalů - stehna, hýždě, břicho (1 zábal 45 minut)

cena 6 300 Kč (1 zábal 630 Kč)

Lymfodrenáž Ballancer po skořicovém zábalu (50 minut)

cena 350 Kč


  inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.