0 Kč

Liposukce (lipolýza)

Neinvazivní bezbolestná liposukce pomocí intenzivního fokusovaného ultrazvuku je v zahraničí jedna z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších metod redukce tuků. Jediné ošetření HI-TECH přístrojem HIFU Body Slim přináší trvalý úbytek v pase minimálně 3 cm bez jo-jo efektu, redukuje celulitidu a zpevňuje pokožku.

 Lipolýza (liposukce) fokusovaným intenzivním ultrazvukem je neinazivní a bezbolestné odstranění nadbytečné tukové tkáně v podkoží. Ošetření redukuje tuky a řeši i problémy s celulitidou. Zákrok je téměř bezbolestný s nulovou rekonvalescencí. Ultrazvuková lipolýza je alternativou chirurgické liposukce pro klienty, kteří nechtějí postoupit invazivní zákrok (tumescentní liposukci). Na rozdíl od chirurgické liposukce není nutná narkóza a skalpel. Po zákroku nevznikají nerovnosti, modřiny a jizvy. Není nutné nosit speciální stahovací prádlo. Výsledky ultrazvukové lipolýzy jsou trvalé bez jo-jo efektu. Po lipolýze je uvolněný tuk přirozenou cestou zmetabolizován a spálí se v procesech látkové výměny. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření opakovat nejdříve po 12 týdnech. Dřívější ošetření nemá význam, protože tělo ještě odstraňuje dřívěji zasaženou tukovou tkáň. Pozor ošetření neřeší obezitu.

NIČÍME TUKY - LIPOMODELACE SE SLEVOU 50%!

Přístroj HIFU body slim, který používáme má klinicky ověřenou technologii pro lipolýzu (neinvazivní liposukci). Po ošetření HIFU body slim jsou tukové buňky intenzivním fokusovaným ultrazvukem v hloubce 13 mm nenávratně zničeny (například stejně jako přístroj Liposonix nebo Ulthera Slim). HIFU body slim je přístroj nové generace a přináší to nejlepší pro neinvazivní řešení tuků pomocí fokusovaného intenzivního ultrazvuku. Přístroj pracuje na stejném principu jako přístroj Ulthera, ale je zaměřený na tvarování postavy. Velmi zjednodušeně řečeno ultrazvuk je "spalovač tuků", vysoká intenzivní fokusovaná ultrazvuková energie se zaměřuje pouze na buňky podkožního tuku a selektivně okamžitě zničí lokalizované tukové buňky mechanickou cestou, zatímco ponechá okolní buňky jako žilky, nervy a svaly nedotčené. Nejedná se tedy o nízkovýkonný ultrazvukový kavitační, laserový a radiofrekvenční přístroj, které jsou určené k ovlivnění celulitidy a k tonizaci ochablé kůže - tyto přístroje se při ošetření nacházejí v blízkosti povrchu kůže s velkým rozptylem a tím jsou omezené jejich účinky na podkožní tuk.  

V zahraničí se jedná o jednu z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších neinvazivních metod redukce tuků. Studie ukázaly, že tato nejnovější technologie neinvazivního narušení podkožního tuku s přesnou kontrolou síly a nasměrování energie dokáže, že úbytek v pase u jednoho ošetření je průměrně mezi 3 až 6 cm bez jo-jo efektu, což odpovídá skoro dvěma konfekčním velikostem. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která postoupí ošetření mohou lišit. 

Po ošetření přístrojem HIFU body slim, pomocí fokusovaného intenzivního ultrazvuku je uvolněný zásobní tuk přirozenou cestou postupně dopraven mízními cévami do krevního oběhu, následně zpracován játry a využit jako přirozený zdroj energie pro látkovou výměnu. Neinvazivní liposukcí Hifu body slim získá tělo souměrné tvary, úbytek tukových buněk v místě ošetření je trvalý, nové se zde již nevytvoří (bez jo-jo efektu)!    

Jaké výsledky mohu očekávat?

neinvazivní ošetření přineslo klientům průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 3 až 6 cm. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která postoupí ošetření mohou lišit.


     Proč liposukce (lipolýza) přístrojem HIFU body slim   

vhodné pro ženy i muže od 18 let

viditelné výsledky po jednom ošetření

bez jo-jo efektu

redukce tuků i celulitidy

klinicky ověřená a bezpečná technologie s FDA a CE certifikací 

ambulantní ošetření

zákrok bez bolesti, skalpelu, narkózy, jizev, hospitalizace a nutné rekonvalescence

cílené ošetření problémových oblastí

zlepšení vlastností pokožky - lifting v místě ošetření 

podpora lymfatického systému 

nejnovější technologie - vysoce intenzivní mikrofokusovaný ultrazvuk

proceduru provádí certifikovaný personál v oboru dermální specialista přístrojových ošetření 

ošetření lze provádět během celého roku


Kontraindikace (okolnosti a stavy, které vylučují postoupení tohoto ošetření):

 • Otevřené rány nebo léze v oblasti ošetření
 • Aktivní implantáty (např. kardiostimulátory či defibrilátory), nebo kovové implantáty v ošetřované oblasti
 • Mechanické implantáty
 • Koloidní jizvy v místě ošetření
 • Špatná srážlivost krve a užívání lék na srážlivost                  
 • Těhotenství a kojení
 • Diabetes závislý na inzulínu
 • těžká porucha jater
 • Epilepsie a další neurologické poruchy
 • Autoimunitní onemocnění                                         
 • Lokální onemocnění kůže, záněty
 • Hemoragická choroba či dysfunkce (špatná srážlivost krve)
 • Rakovina kůže
 • Spálená pokožka
 • Aktivní infekce
 • Imunosupresivní onemocnění včetně AIDS a infekce HIV
 • Tetování v oblasti ošetření barvami, které obsahují kovové částice

Lipolýza (liposukce) přístroj a průběh ošetření

Ošetření provádíme přístrojem HIFU body slim s velkou hlavicí, která má 576 lipodestrukčních bodů. Přístroj pracuje v hloubce 13 mm, stejně jako přístroj Liposonix. V této hloubce velmi účinně působí na tukovou tkáň a uvolněný tuk je následně přirozenou cestou zmetabolizován a spálí se v procesech látkové výměny. Velmi zjednodušeně řečeno fokusovaný intenzivní ultrazvuk je "spalovač tuků". Nejedná se tedy o nízkovýkonný ultrazvukový kavitační, laserové nebo radiofrekvenční přístroj, které jsou určené k ovlivnění celulitidy a k tonizaci ochablé kůže - tyto přístroje se při ošetření nacházejí v blízkosti povrchu kůže s velkým rozptylem a tím jsou omezené jejich účinky na podkožní tuk.  

Ještě před samotným ošetřením musíte vyplnit a přečíst "Poučení o ošetření a informovaný souhlas klienta". Pokud budete mít před zákrokem nějaké nejasnosti nebo otázky, zeptejte se, naš odborný personál Vám rád odpoví. Na ošetřovanou část pokožky naneseme vodivý gel a přiložíme hlavici přístroje. Proškolená a certifikovaná dermální specialistka následně vysílá při ošetření přesně cílené ultrazvukové pulzy až do hloubky 13mm. Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená. Ošetření nevyžaduje anestezii a je zcela bezpečné a téměř bezbolestné. Citliví jedinci mohou během procedury (tepelného působení ultrazvuku) vnímat lehké štípání až pálení.

Před ošetřením

 • 48 hodin před zákrokem vypít minimálně denně 3 litry tekutin (neperlivá voda, zelený čaj)
 • 48 hodin před ošetřením nejíst sladká a tučná jídla, nepít alkohol 
 • není vhodné ošetřovanou část pokožky 12 hodin před zákrokem natírat pleťovým mlékem ani krémem
 • pokud je v místě ošetření velké množství chloupků je nutné je odstranit 
 • chcete-li změřit před ošetřením, sdělte to prosím před zahájením procedury

Po ošetření

 • doporučuje se zdravý a aktivní životní styl (zdravá strava a pohyb)
 • 2 dny po ošetření nepít kávu, černý čaj a alkohol. Alkohol brzdí odbourávání tuků, obsahuje cukr a zvyšuje zatížení jater. Káva odvodňuje.  
 • omezit jídla s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou a pít hodně neperlivé vody (minimálně 3 litry denně)
 • nemyjte ošetřované části horkou vodou nejméně 24 hodin po ošetření
 • během následujícího týdne po ošetření nenavštěvujte saunu, solárium
 • opalování ošetřováných míst na sluníčku je možné po 3 až 7 dnech po ošetření za použití opalovacích krémů s vyšším UV faktorem
 • 1 - 2 dny po ošetření se vyhněte velmi namáhavé fyzické činnosti
 • 1 den po ošetření se vyhýbejte kořeněným a mořským pokrmům a také i kouření
 • denně asi 30 minut cvičte, pohybujte se - kardiovaskulární cvičení (běhání, plavání, rychlá chůze, jízda na kole, posilování, tanec atd) 

Po liposukci doporučujeme pro zlepšení výsledku ošetření přístrojovou lymfodrenáží Ballancer v délce 50 minut za zvýhodněnou cenu 220 Kč


Ceník

LIPOSUKCE HIFU BODY SLIM

 

 konzultace zdarma            

 


NOVINKA - KOMPLETNÍ OŠETŘENÍ CELÉHO TĚLA ZA NEUVĚŘITELNÝCH 30.000 Kč! SLEVA 50% Z PŮVODNÍ CENY 60.000 Kč.  

V ceně ošetření celého těla je celkem 66 shotů. 1 shot má 576 lipodestrukčních impulzů, které cíleně eliminují tukové buňky ve vybraných oblastech na těle. Ošetřují se tyto tělesné partie: paže, komlet břicho, záda, boky, zadeček,  vnitřní stehna, vnější stehna a oblast nad koleny. Takto celé tělo lze ošetřit v rámci 2 - 3 návštěv. O průběhu ošetření a celkovém počtu sezení  se dohodnete během konzultace při první návštěvě.     


Často kladené otázky k ošetření - neinvazivní lipolýza intenzivním fokusovaným ultrazvukem (HIFU body slim) 

Cvičením nemohu shodit přebytečný tuk na břichu. Pomůže mi ultrazvuková liposukce? 

Náš přístroj HIFU body slim poslední generace má k dispozici hlavici na ošetření oblastí těla jako je zadeček, břicho, vnější nebo vnitřní stehna, vnitřní část paží atd. Pracuje až v hloubce 13 mm a tím velmi účinně rozpouští tukovou tkáň neinvazivně bez poškození kožního povrchu. Ve stejné hloubce a na stejném principu pracuje například přístroj LIPOSONIX nebo ULTHERA SLIM. Nejedná se o liposukci, ta se provádí operačně, ale správně o lipolýzu. Tukové buňky jsou ošetřením - fokusovaným ultrazvukem nenávratně zničeny, nenastává JO-JO efekt. Ošetření je velice vhodné i na odstranění celulitidy. Po ošetření doporučujeme zdravý a aktivní životní styl, omezit jídla s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou a pít hodně neperlivé vody. Konečný výsledek je vidět asi po 8 až 12 týdnech. Po ošetření je uvolněný tuk přirozenou cestou zmetabolizován a spálí se v procesech látkové výměny. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření opakovat nejdříve po 8 - 12 týdnech. Pozor ošetření neřeší obezitu.

Které partie se ošetřují?

Ošetření je vhodné k redukci tuků: stehna, hýždě, břicho, pás (boky), záda, kolena a paže.   

Jaké výsledky můžete očekávat?

Klinické studie ukázaly, že jedno neinvazivní ošetření přineslo průměrné zmenšení obvodu mezi  3 až 6 cm. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která postoupí ošetření mohou lišit. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat nejdříve po 12 týdnech. Pozor ošetření neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku.

Kdy jsou výsledky viditelné?

Někteří pacienti již pozorují výsledky za dva týdny. Podle klinických studií jsou konečné výsledky pozorovatelné za 2 - 3 měsíce.

Je ošetření bezpečné?

Ošetření je bezpečné, klinicky testováno. Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí nebo mírný otok, které zmizí během několika hodin nebo dnů, vše závisí na typu pokožky. 

Cvičím, držím diety, vím jak zhubnout, ale v určitých partiích se mi to nedaří. Pomůže mi HIFU body slim?

Ano, pomůže. Ošetření HIFU body slim neřeší problém obezity, ale pouze lokální nahromadění tuku. 

Jak dlouho trvá ošetření?

Přístrojem HIFU body slim, který má 576 lipodestrukčních bodů se dají ošetřit až 3 oblasti asi za 1 hodinu - záleží na velikosti plochy.  

Pomůže mi HIFU body slim? Byla jsem už na mnoha přístrojích ...

Po výkonu našim přístrojem HIFU body slim jsou tukové buňky intenzivním fokusovaným ultrazvukem v hloubce 13 mm nenávratně zničeny. Nejedná se tedy o nízkovýkonný ultrazvukový kavitační, laserový a radiofrekvenční přístroj, který je určený k ovlivnění celulitidy a k tonizaci ochablé kůže - tyto přístroje se při ošetření nacházejí v blízkosti povrchu kůže s velkým rozptylem a tím jsou omezené jejich účinky na podkožní tuk. Po ošetření HIFU body slim je tuková tkáň zredukována a výsledky jsou bez jo-jo efektu. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat. Ale doporučujeme dodržovat zdravý a aktivní životní styl, omezit jídla smažená, kořeněná, s vysokým obsahem tuku a s vysokou kalorickou hodnotou, alkohol, denně vypít nejméně 3 litry tekutin, zvýšit příjem zeleniny, cereálií, luštěnin, ryb, tvarohu, sýrů a ovoce jako ananas, papája, mango a kiwi. Ošetření HIFU body slim neřeší problém obezity, ale pouze lokální nahromadění tuku.   

Nezůstane po Hifu body slim na ošetřovaném místě povolená pokožka?

Nezůstane, ošetření má stahující efekt, protože ošetření má vliv na tvorbu kolagenu.

Známá byla v zahraničí na ošetření Liposonix a s výsledky je velmi spokojená. Pochopila jsem správně, že přístroj Hifu body slim je stejný jako Liposonix?

Náš přístroj pracuje na stejném principu a ve stejné hloubce jako Liposonix nebo Ulthera Slim. Výsledky ošetření jsou identické. 

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.